Biz Kimiz

Firmamızın temelleri 2012 yılında ben ve iç mimar eşim ile birlikte İstanbul’ da atıldı. 2015 yılında BF İç Mimarlık olarak iç mimarlık ve proje alanında çok çeşitli projelerde faaliyet göstermeye devam ettiğimiz firmamızı 2018 yılında Ordu / Fatsa iline taşıma kararı aldık. Firmamız şuan BF Tasarım olarak karadeniz bölgesine hizmet vermektedir, Konut, Ofis, Cafe, Restoran, Otel gibi projelerde danışmanlık ve proje hizmeti sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Dekorasyon Danışmanlığı

İçinde yaşamakta olduğunuz veya yeni oluşturacağınız her yaşam alanı için verdiğimiz hizmettir. Birlikte belirleyeceğimiz en uygun stil ile mobilyadan aksesuara halıdan perdeye dekorasyona dahil her kararı almanızda profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Konut

Hepimiz gün boyu çalışma sonrasında kendimizi rahat, konforlu ve kendimizden izler taşımasını isteyen evlerde yaşamak isteriz. Bunu yapmanın birçok püf noktası var biz birlikte bu noktaları ortaya çıkararak size uygun en iyi tasarımı yapmaya çalışıyoruz.

Ofis

Ofislerimizde yaklaşık günde 8-10 saat geçiriyoruz ve bu da çok uzun bir süre bu sürenin konforlu ve verimli geçebilmesi için dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Ergonomi, iklimlendirme, aydınlatma ve atmosfer gibi, BF iç mimarlık olarak en doğru noktalarda tasarım ögeleri ile birlikte bu ihtiyaçların hepsi için özel bir çalışma yapıyoruz.

Cafe – Bar – Restoran

Hizmet sektöründeyseniz en büyük önceliğiniz “Müşteri Memnuniyeti” olmalıdır. Bunu sağlamanın birçok noktası var verdiğiniz hizmetten çok memnunsanız bunu hizmeti verdiğiniz yerin çekiciliği ile taçlandırabilir siniz. Bulunduğu konuma ve vereceği hizmete göre mekanlar tasarımlarında farklılık gösterir, bunu en iyi çevre analizi ile belirleyerek en uygun tasarım çizgisi ile projenizi teslim edebiliriz.

Mağaza – Showroom

Doğrudan satış için en önemli adımlardan ilki kuşkusuz mağaza veya showroom için iyi bir vitrin ve mekan tasarımıdır. İlk etki çok önemlidir ve mağazanızın önünden geçen birini müşteriniz yapabilmeniz için 3 saniyeniz vardır. Biz size bu 3 saniye içinde müşterinizi en etkili bir şekilde mağazanıza çekmenin yollarını belirliyor ve size en uygun tasarımı anahtar teslimi yapıyor olacağız.

3D

Biz projelerimizin tamamında 3D ile bilgisayar ortamında, projeniz bittiğinde nasıl bir mekan olacağını ve bütün atmosferi size yaşatmaya çalışıyoruz. Bunu olabildiğince hızlı bir şekilde tasarım sürecinden geçirerek size ofisimizde en hızlı ve etkili 3D sunumu yapıyoruz.

Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız